the most deliciously wholesome lunchbox snack. bar none.
The wholesome little snack made for lunchboxes. No nut recipe, nothing artificial. Just simple organic wholefood goodness, with real fruit and wholegrain oats.
-
Regular price $6.00Unit price / perin stock
-
Regular price $6.00Unit price / perin stock
-
Regular price $30.60Unit price / per$30.60$36.00
you save 15%
in stock -
Regular price $30.60Unit price / per$30.60$36.00
you save 15%
in stock
1
/
of
4